Hakkımızda

OyuncakBizde Hakkında

Oyuncakbizde.com’da oyuncaklar hakkında merak ettiğiniz her şeyi size sunmak için buradayız. Yazarlarımız da anne ve baba olduğu için, bizler de sizlerin bulunduğunuz yerdeydik ve ne hissettiğinizi çok iyi anlayabiliyoruz.

2018 yılında oyuncak satışı gerçekleştiren bir e-ticaret sitesi olarak kurulan oyuncakbizde.com, 2021 yılında oyuncaklar ile ilgili bilgilendirici yazılar ve incelemeler paylaşmak amacıyla dönüşüme uğradı.

Editoryal Ekip ve İçerik Yaratıcılar

İçeriğimizin güncel, bilimsel olarak doğru ve siz okuyucuya odaklanmış olmasını sağlamaya kendimizi adadık. Uzman danışmanlarımızın kapsamlı araştırma ve gerçek yaşam deneyimi, size güvenebileceğinizi bildiğiniz bilgileri sağladığımızdan emin olmamıza yardımcı olmaktadır.

Ayrıca editörlerimiz ve içerik oluşturucularımız, bilgilerin eyleme geçirilebilir, doğru alıntılanmış ve güncel olduğundan emin olmak için web sitemizdeki her kelimeyi taramaktadır.

Reklam İlkelerimiz

Bizim de geçimimizi sağlamamız gerektiği için reklam gösterdiğimizi sitemizde fark edeceksiniz. Ancak, yalnızca kişisel olarak sevdiğimiz veya okuyucular için özel ihtiyaçları veya durumları için gerçek bir varlık olacağına inandığımız oyuncakları öneriyoruz.

Açıkça para kazanmaya karşı olmasak da size yardımcı olacak bir şey olmadıkça oyuncak değerlendirme kapsamımıza almıyoruz. Oyuncak konusunda anne ve babalara yardım etmek istiyoruz. Ebeveyn olduğunuzda paranın bir stres kaynağı olabileceğini biliyoruz, bu nedenle oyuncak önerilerimizden sorumluyuz.

Oyuncakları tanıtmak için şirketlerden veya markalardan asla ödeme almayacağız. Bu nedenle, bir oyuncağı listelediğimizi görürseniz, bunun için iyi bir neden olduğundan emin olabilirsiniz. Ve tanıtımını yaptığımız oyuncakların komisyon kazanmamıza neden olacağını açıkça belirteceğiz.

İletişime Geçin

Bir sorunuz, endişeniz veya sadece bize ulaşıp merhaba demek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Okurlarımızdan haber almayı seviyoruz ve aldığımız her talebe yanıt vermek için her türlü çabayı gösteriyoruz.

  • Daha fazla bilgi için İletişim Sayfamızı ziyaret edin.
  • [email protected] adresinden bize e-posta gönderin.
  • Bizi Facebook üzerinden takip edin.
  • Bizi Twitter’da takip edin.
  • Pinterest’te bizi takip edin.
  • Bizi instagramda takip edin.
Oyuncakbizde.com
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0