Steffi Love

Steffi Love, Simba Toys tarafından üretilen bir oyuncak bebek markasıdır. Bir oyuncak bebek sadece bir oyuncaktan daha fazlasıdır çünkü oyuncak bebekler dünyayı keşfeden küçük kızlar için bir arkadaştır.

Steffi Love Oyuncak Bebek koleksiyonu, her çocuğun kalbini yakalayan tuhaf, eğlenceli ve göz alıcı bir kalite yayıyor. Kız çocukları küçük bebekler gibidir ve her küçük kızın çocukluktan itibaren ve tüm büyüme yılları boyunca en sevdiği bir arkadaşı vardır. Genellikle masum rüyaların ve hikayelerin tatlı ve nostaljik bir hatırlatıcısı olarak bu hatıralara ve oyuncağına ömür boyu değer verirler.

Steffi Love Oyuncak Bebek koleksiyonu, Uluslararası Güvenlik Standartlarına uygun kaliteli oyuncak bebeklerdir. Toksik olmayan, BPA içermeyen ve cilt dostu olan Steffi Love oyuncakları özenle tasarlanmıştır.

Simba Toys’un Steffi Love oyuncak bebek koleksiyonu, 5-10 yaş arası kızlar içindir ve kızların çok sayıda rol yapma oyununun keyfini çıkarması için çeşitli temalar sunar. Arkadaşlarla eğlenceli bir ‘Plaj Teması’ndan bir yolculuğa kamp yapmaya, doktor, göz alıcı süperstar ve rüya gibi prenses gibi oyunlar oynamaya kadar bir çok oyun teması bulunmaktadır. Oyuncak bebeklerin sahip olduğu oyun temaları bir çocuğun hayal gücünü harekete geçirir ve bir grup arkadaş için eğlenceli bir zaman sunar.

Kategoriler
  • Hepsi
  • Favori
  • Popüler
  • En çok oy alan
  • Süresi Dolmuş
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırma listesine ekle
Steffi Love Doktor Oyun Seti
İstek listesine eklendiİstek listesinden kaldırıldı 0
Karşılaştırma listesine ekle
Steffi Love Veteriner Oyun Seti
Show next
Oyuncakbizde.com
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0